banner

Należymy do
aipex

Warszawa
T (+48) 22 520 8473
T (+48) 22 520 8296
T (+48) 22 520 8297
F (+48) 22 520 8294
pustka
Emilii Plater 53
21. piętro
00-113 Warszawa
Polska

Kraków
T (+48) 12 311 0777
F (+48) 22 520 8294
pustka
Zabłocie 25/33
30-701 Kraków
Polska

Mielec
T (+48) 17 583 96 41
F (+48) 17 583 96 41
pustka
Biernackiego 1/28
39-300 Mielec
Polska

mail@aomb.pl
www.aomb.pl

informacje o spółce English website Nederlandse website mapa strony
Stronę najlepiej oglądać przeglądarką firefox lub IE8

Wiadomości

11 września 2017
AOMB sponsoruje drugą edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową UW!

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW oraz kancelaria AOMB zapraszają studentów Uniwersytetu Warszawskiego do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu na pracę dyplomową posiadającą najwyższy potencjał komercjalizacyjny. Przewidziane są nagrody pieniężne!
Czytaj dalej...

24 lipca 2017
Sukcesy kancelarii AOMB!

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie mamy wiele powodów do świętowania licznych sukcesów zawodowych członków naszego zespołu. Czytaj dalej...

13 czerwca 2017
AOMB Polska została członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii

AOMB Polska dąży do poszerzania współpracy z podmiotami, dla których własność intelektualna w przedsiębiorstwie jest niezbędnym elementem właściwego rozwoju. Zgodnie z hasłem, iż „ochrona pomysłów jest podstawą sukcesów” staliśmy się członkiem Izby. Czytaj dalej...

17 marca 2017
Nasza rzecznik: Adrianna Zięcik prelegentką warsztatów 'Jak odróżnić się od konkurencji zapewniając sobie bezpieczeństwo prawne'

W dniach 3-4 kwietnia 2017 w Centrum Konferencyjnym NIMBUS (Aleje Jerozolimskie 98, Warszawa) odbędą się organizowane przez Puls Biznesu warsztaty 'Jak odróżnić się od konkurencji zapewniając sobie bezpieczeństwo prawne'. Pierwszą prelegentką tych warsztatów będzie Adrianna Zięcik (szefowa praktyki znaków towarowych i wzorów przemysłowych). Wystąpienie będzie dotyczyć szczegółów systemu sprzeciwowego. Do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy przede wszystkim Prezesi oraz Członkowie Zarządów a także prawnicy zajmujący się w firmach tematyką ochrony własności przemysłowej.

Przypominamy także, że nasza kancelaria oferuje usługę monitorowania znaków towarowych, która pozwala szybko zareagować na rejestrację znaków towarowych podobnych do już istniejących. Informacje o usłudze znajdują się w zakładce 'Co robimy - znaki towarowe'.

Szczegółowe informację na temat warunków uczestnictwa oraz programu znajdują się TUTAJ


17 lutego 2017
UWAGA na podejrzane faktury oraz wezwania do zapłaty!

[OSTRZEŻENIE] W ostatnim czasie osoby fizyczne oraz firmy zgłaszają się do nas z informacją, iż otrzymały pisma o formalnym, urzędowym wyglądzie, zawierające informację na temat ochrony ich znaków towarowych lub patentów. Czytaj dalej...

30 stycznia 2017
Wizyta Pana Jana Dobrzańskiego (rzecznika patentowego) w siedzibie kancelarii Wynne-Jones!

W dniach 5-9 grudnia 2016 miałem możliwość odwiedzić zaprzyjaźnioną brytyjską kancelarię Wynne-Jones. Większość czasu spędziłem w siedzibie głównej zlokalizowanej w centrum w Cheltenham, niewielkiego, ale bardzo ładnego miasta w Gloucestershire. Czytaj dalej...

18 stycznia 2017
Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie organizowanym przez UOTT UW, a sponsorowanym przez kancelarię AOMB oraz zrzeszenie AIPEX.

W dniu 8.12.2016r. w Auli Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na pracę dyplomową o tematyce własności przemysłowej o największym potencjale komercjalizacyjnym organizowanym przez Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW. Wręczenia nagród dokonali Pani Anna Goral z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Pan dr Jakub Sielewiesiuk – Prezes zarządu kancelarii rzeczników patentowych AOMB Polska. Czytaj dalej...

2 stycznia 2017
O poszukiwaniach patentowych słów kilka

Dobry pomysł jest częścią sukcesu, podobnie jak ochrona myśli twórczej. Odpowiednie rozeznanie jest przy tym niemalże niezbędne – przekonali się o tym Twórcy wynalazku, który w wyniku poszukiwań w stanie techniki okazał się mniej innowacyjny niż na początku sądzono. Pomimo tego, właśnie dzięki wiedzy o już opisanych rozwiązaniach, zdobytej w wyniku poszukiwań, rzecznik był w stanie przygotować dobrze rokujące zgłoszenie. Czytaj dalej...

27 grudnia 2016
Otwarcie nowego biura AOMB w Warszawie!

Po 8. latach działalności w Polsce kancelaria AOMB ma powód do świętowania. 16 grudnia 2016r. zostało otwarte nowe biuro kancelarii w Warszawie. Od teraz mieścimy się w budynku Warsaw Financial Center (jak poprzednio), lecz obecnie pracujemy na 21. piętrze. Z tej okazji zapraszamy do lektury krótkiego sprawozdania z tego wydarzenia oraz do obejrzenia galerii zdjęć!
Czytaj dalej...

15 listopada 2016
AOMB obecna na konferencji FICPI 2016 w Petersburgu!

AOMB Polska miała okazję uczestniczyć w kolejnym ważnym wydarzeniu dotyczącym zagadnień związanych z ochroną własności przemysłowej. W dniach 5-8 października nasza kancelaria reprezentowana przez rzeczników patentowych Pana Jakuba Sielewiesiuka oraz Pana Jana Dobrzańskiego gościła na 16. Otwartym Forum Międzynarodowej Federacji Rzeczników Patentowych (FICPI).
Czytaj dalej...

18 października 2016
Artykuł naszej rzecznik - Moniki Kowalczyk w serwisie BIZTOK

W popularnym serwisie internetowym o tematyce biznesowym - BIZTOK ukazał się wywiad red. Aleksandry Stanek z Moniką Kowalczyk (rzecznikiem patentowym z naszej kancelarii, specjalistą w zakresie ochrony znaków towarowych).
Czytaj dalej...

30 września 2016
AOMB sponsoruje konkurs na najlepszą pracę dyplomową UW!

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW oraz kancelaria AOMB zapraszają studentów Uniwersytetu Warszawskiego do wzięcia udziału w konkursie na pracę dyplomową posiadającą najwyższy potencjał komercjalizacyjny. Przewidziane są nagrody pieniężne!
Czytaj dalej...

27 września 2016
AOMB obecna na konferencji AIPPI 2016 w Mediolanie

Od 16 do 20 września w Mediolanie odbyła się coroczna międzynarodowa konferencja AIPPI (The International Association for the Protection of Intellectual Property). Z naszej kancelarii obecny na konferencji był Jakub Sielewiesiuk (polski i europejski rzecznik patenowy, prezes zarządu AOMB Polska).
Czytaj dalej...

19 lipca 2016
XIV edycja konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2016

Urząd Patentowy RP ogłasza XIV edycję konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej. Po raz kolejny absolwenci kierunków związanych z własnością intelektualną będą mogli wziąć udział w konkursie. Do Konkursu mogą być zgłaszane także prace z zakresu nauk technicznych i przyrodniczych. Więcej informacji znajdziecie w linku poniżej.

Informacje o konkursie

22 czerwca 2016
AOMB na Graphene Week - podsumowanie i zdjęcia!

W dniach 13-17 czerwca 2016 braliśmy udział w Graphene Week w Warszawie – największej na świecie konferencji dotyczącej grafenu. Po raz pierwszy kancelaria AOMB prezentowała się w roli wystawcy wraz z Instytutem Technologii Materiałów Elektronicznych.
Czytaj dalej...

16 czerwca 2016
Podsumowanie szkolenia EPO vs USPTO - materiały po szkoleniu

6 czerwca 2016 r. w Bibliotece Głównej AGH odbyło się szkolenie pt. 'EPO vs USPTO - różnice w procedurze patentowej'. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami opublikowanymi po szkoleniu a także zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego szkolenia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie!
Czytaj dalej...

13 czerwca 2016
AOMB na INTA 2016 w Orlando

W dniach 21-25 maja br. nasza kancelaria patentowa reprezentowana przez Panią Adriannę Zięcik (Partnera, szefa praktyki znaków towarowych i wzorów przemysłowych) oraz Panią Aleksandrę Łubnicką (rzeczniczkę patentową z Krakowa) uczestniczyła w corocznym spotkaniu INTA (International Trademark Association).
Czytaj dalej...

3 czerwca 2016
Wystawa prac prof. Andrzeja Pinno ( 1927-2006 ), którego koncepcje są przedmiotem zgłoszeń dokonanych przez AOMB

Do 11 czerwca 2016 r. w Galerii Test, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 34/50 będzie można obejrzeć projekty oraz makietę projektu tzw. willi spiętrzonych...
Czytaj dalej...

30 maja 2016
Kancelaria AOMB członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach!

W maju 2016 roku kancelaria AOMB stała się członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Izba zrzesza przedsiębiorców zainteresowanych reprezentacją na terenie Śląska.
Czytaj dalej...

23 maja 2016
Zaproszenie na szkolenie 'EPO vs. USPTO – różnice w procedurze patentowej'

Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej PATLIB BG AGH oraz kancelaria rzeczników patentowych AOMB Polska Sp. z o.o. zapraszają na szkolenie, które będzie dotyczyło różnic w procedurze uzyskania patentu pomiędzy Europejskim Urzędem Patentowym i Urzędem Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. Odbędzie się w dniu 6 czerwca 2016 r. w godzinach od 11-17 w Krakowie (Biblioteka Główna AGH, al. Mickiewicza 30, pawilon U-1, sala: 5A (parter))
Czytaj dalej...

19 maja 2016
AOMB na Międzynarodowych Targach Poznańskich - INNOPOWER i GREENPOWER 2016

12 maja gościliśmy w Poznaniu na Międzynarodowych Targach InnoPower Forum oraz Green Power odbywających się w ramach Energy Future Week - cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnych.
Czytaj dalej...

17 maja 2016
Dutch Masterclass IP - refleksje po szkoleniu

Jak wspominaliśmy już na naszych stronach internetowych w dniach 25-29 kwietnia 2016 odbyło się w Hadze szkolenie Dutch Masterclass IP. Rzecznicy Jan Dobrzański oraz Damian Krężel z naszej kancelarii uczestniczyli w tym szkoleniu. Zachęcamy do przeczytania refleksji po szkoleniu opisanych przez Jana Dobrzańskiego.
Czytaj dalej...

20 kwietnia 2016
Konferencja branżowa INNOPOWER FORUM w Poznaniu!

W dniach 12-13 maja w Poznaniu będzie miała miejsce konferencja InnoPower FORUM. Jest to międzynarodowe wydarzenie skupiające przedstawicieli jednostek badawczo-rozwojowych w energetyce oraz przedsiębiorców i inwestorów, którzy gotowi są na nowoczesne rozwiązania z dziedziny energetyki. Wydarzenie to jest częścią Targów Poznańskich i jako takie cieszy się dużą popularnością.
Czytaj dalej...

25 marca 2015
Z dniem 23 marca 2016 roku weszła w życie reforma Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM).

Tego dnia OHIM zmienił nazwę na Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej - European Union Intellectual Property Office (EUIPO). Zmianie uległa również nazwa unijnego znaku towarowego ze 'Wspólnotowy Znak Towarowy (Community trade mark - CTM)' na 'Znak towarowy Unii Europejskiej - European Union trade mark'.
Czytaj dalej...

18 marca 2015
Artykuł naszej rzecznik w Dzienniku Gazecie Prawnej!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż w dzisiejszym wydaniu dodatku 'Edukator przedsiębiorcy' został opublikowany artykuł Pani Moniki Kowalczyk - rzecznika patentowego z naszej kancelarii.
Czytaj dalej...

15 marca 2015
Szkolenie Masterclass IP w dniach 25-29.04.2016 w Hadze

Serdecznie zapraszamy rzeczników patentowych oraz specjalistów patentowych na organizowane przez lokalną Izbę Rzeczników Patentowych w Holandii szkolenie Masterclass IP.
Czytaj dalej...

11 lutego 2016
Wizyta Pani Dolindy de Proost w kancelarii AOMB

Pod koniec stycznia odwiedziła nas w naszym warszawskim biurze Pani Dolinda de Proost, menedżer IP Support – dedykowanej platformy edukacyjnej stworzonej dla osób zajmujących się na co dzień wsparciem działań rzeczników patentowych oraz kancelarii AOMB w Holandii.
Czytaj dalej...

13 stycznia 2016
Kancelaria AOMB Polska rozpoczęła rekrutację na stanowisko rzecznika patentowego lub aplikanta!

Serdecznie zachęcamy do aplikowania polskich rzeczników patentowych oraz aplikantów rzecznikowskich, którzy uzyskają uprawnienia w tym roku. Wybrany kandydat będzie pracował w naszym nowym biurze w Krakowie lub zdalnie. Szczegóły rekrutacyjne znajdziecie po kliknięciu opcji 'Czytaj dalej' Zapraszamy.
Czytaj dalej...

05 stycznia 2016
Warszawskie biuro kancelarii odwiedziło krakowskie nowe biuro AOMB!

Wielkimi krokami zbliża się termin otwarcia nowego biura kancelarii AOMB w Krakowie. Z okazji przejęcia świeżo oddanych pomieszczeń oraz z okazji 2500 sprawy, którą prowadzimy, postanowiliśmy odwiedzić naszych przyjaciół z Krakowa i w tym celu zorganizowaliśmy całodniowy wyjazd. :)
Czytaj dalej...

3. grudnia 2015
Tytuł STRATEG 2015 dla naszego Klienta!

AOMB Polska ma przyjemność poinformować, iż twórcy marki „tylko”, którą nasza kancelaria obsługuje w zakresie znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych, otrzymali tytuł STRATEG 2015 podczas gali finałowej kwartalnika i portalu o design - DESIGN ALIVE AWARDS. Serdecznie gratulujemy!

Więcej na temat magazynu możecie przeczytać TUTAJ


26 listopada
AOMB gościem konferencji APAA - Azjatyckiego Stowarzyszenia Rzeczników Patentowych - Okinawa 2015

17. Zgromadzenie Ogólne Azjatyckiego Stowarzyszenia Rzeczników Patentowych (Asian Patent Attorney Association ) miało miejsce w dniach 13-17 listopada na wyspie Okinawa w Japonii. W spotkaniu tym brał udział Pan Jakub Sielewiesiuk, europejski rzecznik patentowy i dyrektor zarządzający kancelarii AOMB Polska. Czytaj dalej...

22 października 2015
Czym jest AIPEX i jakie są jego cele. Kilka słów o organizacji AIPEX w kontekście Międzynarodowego spotkania grupy AIPEX w październiku.

AIPEX jest założonym w 2010 roku aliansem zrzeszającym 4 niezależne kancelarie patentowe z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski i Holandii. Przez wspólną pracę zespołu ponad 200 profesjonalistów z dziedziny ochrony własności przemysłowej łączy narodowe i lokalne doświadczenia z profesjonalnymi umiejętnościami i doświadczeniem rzeczników we wszystkich dziedzinach techniki. Czytaj dalej...

13 października 2015
Rzecznicy AOMB Polska aktywni w trakcie ważnych konferencji branżowych w Warszawie!

Warszawa coraz częściej staje się centrum dla ważnych wydarzeń związanych z ochroną własności intelektualnej. W dniach 30 września - 2 października br. odbyła się 91. konferencja „Pharmaceutical Trade Marks Group” zaś 6. października w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbyło się seminarium 'Let's design! Wyzwania i trendy w projektowaniu przestrzeni publicznej'. Czytaj dalej...

9 września 2015
We wrześniu kancelaria AOMB gościła w Estonii!

W tym roku pod hasłem 'What's up IP ? Developments in Intellectual Property Law and Practice' odbyła się międzynarodowa regionalna konferencja branżowa organizacji AIPPI. Miejsce spotkania zorganizowano w Park Inn by Radisson Meriton Tallinn Hotel w Tallinie (Estonia) w dniach 2-5 września. Czytaj dalej...

2 września 2015
Ruszają Targi Mody ' Fashion Fair ' w Poznaniu. Będziemy mieli przyjemność tam gościć!

Od 2 do 4 września 2015 r. odbywać się będą Targi Mody Poznań Fashion Fair. Jak wspomina na oficjalnej stronie Targów Organizator - jest to świetna okazja do zapoznania się z prezentowanymi kolekcjami wielu projektantów, poznania wielu marek wiodących producentów odzieży, a przede wszystkim jest to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów. Czytaj dalej...

19 sierpnia 2015
Monika Kowalczyk nowym rzecznikiem patentowym w Dziale Znaków!

Witamy serdecznie nową Panią rzecznik z Działu Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych. Od 19.08.2015 r jest już z nami na stałe Pani Monika Kowalczyk. Choć ostatnie wiadomości na naszej firmowej stronie internetowej dotyczyły w większości spraw wynalazków i patentów, to musimy przyznać z dumą, że nasz Dział Znaków Towarowych rozwija się równie prężnie. Zapraszamy do przeczytania krótkiej notki na Jej temat oraz do lektury artykułu Jej autorstwa. Czytaj dalej...

7 sierpnia 2015
Nowy rzecznik patentowy Jan Dobrzański rozpoczął pracę w naszej kancelarii!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż zespół rzeczników patentowych naszej kancelarii powiększył się o Jana Dobrzańskiego. Jan jest rzecznikiem polskim i europejskim rzecznikiem patentowym. Czytaj dalej...

28 lipca 2015
Kepler-452B - nowa planeta podobna do Ziemi

NASA poinformowała o odkryciu planety bliźniaczo podobnej do naszej. Określana jako większy, starszy kuzyn planeta Kepler-452B jest najnowszym odkryciem teleskopu o tej samej nazwie. Mimo że jest bardzo daleko, zaawansowana technologia NASA pozwala nam dowiedzieć się o niej zadziwiająco wiele. Czytaj dalej...

5 czerwca 2015
Szkolenia marketingowe w AOMB – czyli jak łączymy wiedzę profesjonalną i umiejętności komunikacyjne.

W maju ukończyliśmy cykl szkoleń marketingowych zorganizowanych i poprowadzonych przez firmę KontekstHR International Group. Zajęcia odbywały się pod hasłem „Value creates volume”, co idealnie komponuje się z naszą filozofią działania, którą obrazuje nasze motto „Mamy patent na Twój biznes”. Oznacza to co fakt, iż każda usługa musi być przemyślana i precyzyjnie dopasowana do danego klienta a jednocześnie przedstawiać dla niego określoną wartość. Czytaj dalej...

26 maja 2015
AOMB gościem konferencji INTA 2015 w San Diego

W maju mieliśmy okazję gościć na corocznej imprezie dla rzeczników patentowych. INTA to najbardziej znana impreza tego typu na świecie. W tym roku miała miejsce w San Diego w Kalifornii. Czytaj dalej...

19 maja 2015
Odwiedziny Rzeczników z Chin - kancelaria Patent Sino w Polsce

Nasza międzynarodowa współpraca dotyczy nie tylko Państw najbliższych pod względem kulturowym czy geograficznym, ale także Państw Azji. Mieliśmy właśnie w ramach tej współpracy, niewątpliwą przyjemność gościć rzecznika patentowego z Chin, Pana dra Jifu LIU ( z kancelarii Patent Sino z Pekinu ). Klikając 'Czytaj więcej' możecie przeczytać wzmiankę o wykładzie, który wygłosił Pan Doktor w Polskiej Izbie Rzeczników Patentowych oraz obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia. Czytaj dalej...

12 maja 2015
ITME uzyskał patent na produkcję grafenu w USA!

Nasz klient, Instytut Technologii Materiałó Elektronicznych, otrzymał patent na sposób produkcji grafenu w Stanach Zjednoczonych. Sposób ten opiera się na osadzaniu węgla na węgliku krzemu - SiC. Jak przyznaje w krótkiej rozmowie przeprowadzonej z portalem INNPoland dr Zygmunt Łuczyński metoda ta daje możliwość produkcji grafenu o bardzo dobrej jakości. Zapraszamy do lektury skrótu artykułu oraz do artykułu w portalu INNPoland Czytaj dalej...

20 kwietnia 2015
Zapraszamy na szkolenie 'Patenty na programy komputerowe'

Jak chronić swój wynalazek/logo/ikonkę/design? Co to jest wynalazek realizowany za pomocą komputera? Czy mogę opatentować swoją aplikację w Europie? Co jest patentowalne w USA? Patenty na programy komputerowe w Polsce. Przykłady, ćwiczenia, pytania. Seminarium na te tematy odbędzie się już 25 kwietnia w Krakowie! Czytaj dalej...

14 kwietnia 2015
Jak łatwo uzyskać Świadectwo pochodzenia dla naszych towarów?

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa, z którą od niedawna mamy przyjemność współpracować, pośredniczy wraz z Krajową Izbą Gospodarczą w uzyskaniu ważnego dokumentu - świadectwa pochodzenia. Więcej możecie przeczytać na naszej stronie internetowej Czytaj dalej...

23 marca 2015
AIPPI 2015 z kancelarią AOMB Polska, tym razem w Berlinie.

W dniach 19 i 20 marca w Berlinie miało miejsce niemiecko-francusko-polskie seminarium 2015 pod egidą AIPPI - Międzynarodowego Towarzysztwa właśności intelektualnej - Oddział w Niemczech. Pani Renata Piekarz - rzecznik z naszej kancelarii miała przyjemność gościć na tym spotkaniu. Czytaj dalej...

09 marca 2015
Nasza kancelaria weźmie udział w corocznym międzynarodowym spotkaniu specjalistów z zakresu ochrony własności intelektualnej INTA 2015 w San Diego.

Już dziś chcemy podzielić się informacją i jednocześnie ciekawostką na temat rozpoczęcia tej prestiżowej imprezy, której będziemy uczestnikami. Czytaj dalej...

27 lutego 2015
Nasza kancelaria została członkiem Polsko-Kazachstańskiej Izby Handlowo –Przemysłowej!

W lutym tego roku kancelaria AOMB przystąpiła do Polsko-Kazachstańskiej Izby Handlowo-Przemysłowej! Wierzymy bowiem, że zrzeszając się możemy więcej! Skąd jednak taka decyzja ? Czytaj dalej...

29 stycznia 2015
Szkolenie z bazy Total Patent dla rzeczników z naszej kancelarii.

Kancelaria AOMB przykłada wielką wagę do ciągłego podnoszenia kwalifikacji rzeczników patentowych jak również do kwestii ulepszania jakości pracy. Wobec dynamicznego rozwoju naszego portfolio, a także w związku ze wzrastającą potrzebą dostępu do informacji programy takie jak Total Patent wchodzą w zakres podstawowych narzędzi każdego rzecznika w jego codziennej pracy. W związku z tym kancelaria AOMB podpisała umowę z firmą Lexis Nexis na dostęp do bazy Total Patent.

Czytaj dalej...

22 grudnia 2014
AOMB chroni znak 'Pajacyk' Polskiej Akcji Humanitarnej<

Świąteczny czas jest z wielu powodów wyjątkowy. Dobrze znane motywy muzyczne słyszane raz po raz w galeriach handlowych, czy też liczne świąteczne ozdoby przypominają nam o czasie obdarowywania bliskich. Ten moment roku to także skojarzenia z dobroczynnością i szeroko pojętą pomocą osobom w potrzebie. Liczne akcje nie miałyby tak mocnego odzewu gdyby nie identyfikacja wizerunkowa.
Czytaj dalej...

13 października 2014
Odwiedziny Pań Rzeczniczek z Ukrainy

W dniach 9-12 października 2014 r. odwiedziły nas Panie Rzecznik z zaprzyjaźnionej ukraińskiej kancelarii IP Style.
Czytaj dalej...

8 października 2014
Gratulacje dla tegorocznych noblistów w dziedzienie fizyki!

Tegoroczną Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki otrzymali trzej twórcy niebieskiej diody LED – Japończycy Isamu Akasaki i Hiroshi Amano oraz Shuji Nakamura z USA, dzięki którym energooszczędne i trwałe świecące diody zastępują żarówki i świetlówki.
Czytaj dalej...

8 lipca 2014
Czy zastanawiali się Państwo kiedykolwiek nad tym co jest związane z jakąś konkretną liczbą? Co wydarzyło się na świecie w konkretnym roku przed naszą lub w naszej erze? No właśnie!

Ostatnio bardzo nas zainteresowała liczba „1500”. W Google wśród wyników wyszukiwania są: klub warszawski „1500m2 do wynajęcia”; dieta 1500 kCal; bieg na 1500 m; albo nawet „FSO 1500”, inna nazwa klasyki poslkich samochodów osobowych – Fiata 125p. A kancelaria AOMB Polska świętuje otrzymanie do realizacji już 1500 sprawy!!!
Czytaj dalej...

19 maja 2014
Wynalazcy ICHFu i IWC PAN zdobyli nagrodę na wystawie w Genewie
Z przyjemnością informujemy, iż Wynalazcy naszych klientów - Instytutu Chemii Fizycznej oraz Instytutu Wysokich Ciśnień, Polskiej Akademii nauk - zdobyli dyplom i srebrny medal na wystawie w Genewie "Salon international des inventions" za swój wynalazek pt. "Platforma do pomiarów SERS oraz sposób jej wykonania". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Więcej informacji...

19 maja 2014
AOMB Polska Sp. z o. o. jest inicjatorem powstania FICPI
Z przyjemnością informujemy, że AOMB Polska Sp. z o. o. jest w gronie inicjatorów powstania polskiej grupy krajowej FICPI.
Zapraszamy na stronę internetową

19 maja 2014
Prof.Strupiński otrzymał "Biznesowe Oskary"
Z przyjemnością informujemy, że Prof. Włodzimierz Strupiński, pracownik Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych, który mamy zaszczyt reprezentować, otrzymał Nagrodę Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, w kategorii "Wizja i innowacja" za badania nad grafenem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Czytaj dalej...

3 kwietnia 2014
Unijna dotacja na aparaturę do badań nad grafenem.
Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych w Warszawie ma dostać 36 mln zł unijnej dotacji na aparaturę pozwalającą udoskonalić proces pozyskiwania grafenu – materiału, który może zastąpić krzem i doprowadzić do skoku cywilizacyjnego, a za którym stoją Polacy.
31 marca została podpisana umowa na dofinansowanie projektu „Centrum grafenu i innowacyjnych nanotechnologii” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.
Serdecznie gratulujemy naszemu Klientowi i trzymamy kciuki za powodzenie projektu!

Onet.pl